Kendi Ürünlerimiz

2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdüren tesisimiz %100 dana sucuk, dana kasap köfte ve dana kavurma ürünlerini çiftliğimizden sofralarınıza sunmaktadır.

Kendi üretimimiz olan dana kasap köfte, %100 dana sucuk ve dana kavurma et ürünleri tamamen doğal ve sağlıklı kesimhanelerde kesimi yapılan hayvanlardan, içine hiçbir katkı maddesi konulmadan üretilmektedir.

Dana Kavurma
Dana Kavurma

Öncellikle %100 dana sucuklarımızı diğer sucuklardan ayıran en önemli özellik hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, tamamen dana eti kullanılarak üretilmesidir. Mangal yaparken, ekmek arası öğün hazırlarken ya da sucuk burger ve kahvaltı hazırlarken gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürünlerimiz kalite ve lezzet bakımından oldukça iddialı konumdadır.  %100 dana sucuk, özenle seçtiğimiz dana eti, kırmızıbiber, sarımsak, kimyon ve karabiber ile dikkatli bir şekilde karıştırıldıktan sonra tamamen doğal olan kılıflara doldurulur ve kurutma işlemi uygulanır. Nem oranı %50’nin altına düşürülmüş sucuklarımız damak tadınıza en uygun hâle getirilir. 

Dana Sucuk
Dana Sucuk

Etlerin seçim aşamasından müşterilerimize sunulması aşamasına kadar tüm faktörlerde etkin ve titiz bir süreç yürüterek olumsuz hiçbir durumun yaşanmasına ihtimal vermemekteyiz. Bu sebeple lezzet ve doğallık açısından tüm standartların üzerinde olan ürünlerimiz ortaya çıkmakta ve değerli müşterilerimiz ile hızlı bir şekilde buluşturulmaktadır. Tüm hijyen standartlarına uyulması müşterilerimizin bize duymuş oldukları güveni boşa çıkarmamak adına en çok dikkat ettiğimiz nokta olurken; tüm et ürünlerimizi taze şekilde sunarak, lezzetin en yüksek düzeyde yakalanmasına olanak sağlıyoruz.

Çiftlik Dana Sucuk
Çiftlik Dana Sucuk

%100 oranında yerli ürünlerden yüksek kalitede üretilen et ürünlerimiz, helal et standartlarının da tüm gerekliliklerini barındırmaktadır. Hiçbir yapay işlem görmeden üretilen ürünlerimizin tadına bakıldığında gerçek ve kaliteli ürünler olduğu hemen anlaşılabilecektir. Çocuklarınızın beslenmesinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerimiz, içerisinde katkı maddeleri barındırmadığından sağlıklı bir beslenme sağlamaktadır.

Kendi çiftliğimizde, doğal ortamda yetiştirilen hayvanlardan ürettiğimiz %100 dana sucuk, dana kasap köfte ve dana kavurma ürünlerimizi tatmak için sizleri de Çiftlik Kasap & Şarküteri dükkânımıza bekliyoruz.

Karakaş Mah. Hasanpaşa Cad. No:7 KIRKLARELİ

İletişim: 0288 212 41 00

    1. CUMHUR GÜMÜŞBAŞ 16 Şubat 2019

    Yorum yap