Organik Köy Yumurtası

Günümüzde köy yumurtalarına her kesimden insan hasret kalmış durumda. Sarı organik içyapısı ve doğal görüntüsü ile çok lezzetli bir yapısı olan köy yumurtası, insanlar tarafından en çok aranan ve tercih edilen yumurta çeşididir. Oldukça lezzetli olan bu ürüne ne yazık ki günümüzde her yerde ulaşmak pek mümkün değildir. İnsanların doğal köy yumurtası tüketebilmek için öncelikle köy yaşamını tercih edip kendi elleri ile tavuk beslemesi gereklidir. Ancak bazı güvenilir ve sağlıklı üretim ya da satış yapan yerlerden bu ürünlerin temin edilmesi de mümkün olabilmektedir. Doğal köy yumurtası üretimi veya satışı yaptığından emin olunan yerlerden alınan köy yumurtası rahatlıkla tercih edilebilir ve kahvaltıda keyifle tüketilebilir.

Her zaman lezzetli olan köy yumurtasının taze olması da lezzeti kadar önemli bir etkendir. Protein bakımından son derece faydalı olan köy yumurtaları, yalnızca güvenilir yerlerden temin edilmelidir. Köy yumurtası adı altında satılan birçok ürünün sahte olduğu unutulmamalıdır. Herhangi bir sebep ile doğal olmadığı izlenimi oluşturan yumurtalar köy yumurtası tercih etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmemelidir.

Sağlıklı ve Doğal Köy Yumurtaları

Kırklareli Doğal Köy Yumurtası
Kırklareli Doğal Köy Yumurtası

Köy yumurtalarının her sabah özenle taze olarak toplanması, içinde bulunan A, B, D ve E gibi vitaminlerin de değerini kaybetmeden tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır. Kahvaltıda kullanıldığı gibi birçok tarifte de kullanılarak özel tatların oluşturulmasında yardımcı olan Kırklareli köy yumurtası tamamen organik olarak beslenmekte olan tavuklardan elde edilmektedir. Bu sayede içinde katkı maddeleri olan yemlerle beslenmemiş olan tavuklar sağlıklı yaşam adına vazgeçilmez bir gıdayı sizlere sunmuş oluyor. Tavuk cinslerinden yayılım alanına kadar her etmende doğal bir aşamadan geçen köy yumurtaları, tamamen güvenli ve sağlıklı bir şekilde meydana gelmekte, titiz hijyen koşullarında tüketiciler ile buluşmaktadır. Bu muhteşem yumurtaların organik ve lezzetli tadına ulaşmak için köy yumurtası alımında özenli davranmak ve tamamen güvenilir hizmet sunan Çiftlik Kasap ve Şarküteri’ye uğramak yeterlidir.

Kırklareli’de taze ve günlük köy yumurtası temin etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: 0288 212 41 00