Kırklareli Peynir Satış Noktası

Sunmuş olduğumuz peynir lezzetinin sırrı, sektörde edindiğimiz tecrübeden ve sizler için en iyi peynirleri seçmemizden kaynaklanmaktadır. Kırklareli’ne has bu lezzetinin nedeni ise, kullanılan sütün kalitesi, miktarı ve üretim tekniğidir.

Ülkemizde 1. sınıf kalite sütler ilk olarak UHT süt üretiminde kullanılırken, 2. kalite sütler ise peynir üretiminde değerlendirilir. Çiftlik Kasap & Şarküteri olarak, oldukça hassas ve yaşayan bir ürün olarak nitelendirilen peynirin kaliteli ve lezzetli bir kıvamı olması için yalnızca özenle tedarik edilmiş 1. kalite sütler kullanılarak yapılan peynir türlerini tercih ediyoruz. 

Çok hassas ve yaşayan bir ürün olan peynir türleri, mikroorganizma gelişiminin en yavaş olduğu derecelerde, yani en fazla +4 derecede saklanmalıdır. Çiftlik Kasap & Şarküteri olarak tüm ürünlerin olduğu gibi peynir ürünlerinin de en uygun saklama koşullarında saklandığından emin olabilirsiniz.  Peynirleri son kullanma tarihlerine kadar özenle muhafaza etmek için olası sıcaklık dalgalanmalarından uzak tutmak gerekir.

Kırklareli Doğal Peynir
Kırklareli Doğal Peynir

Paketinden çıkarılan peynirler, hiçbir şekilde hava almayacak bir saklama kabında veya strech film ile sarılarak buzdolabında saklanmalıdır. Türüne ve özelliğine bağlı olarak 3 ile 7 gün içinde peynirlerin mutlaka tüketilmesi gereklidir. Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda muhafaza edilen ve üretim anından tüketici ile buluştuğu ana kadar tüm aşamalarda kontrol edilen peynirlerimiz, sağlık açısından en titiz çalışmalar ile ortaya çıkarken, lezzet bakımından da oldukça tatmin edici bir seviyede sunulmaktadır. Lezzet ve kalitenin bir arada sunulduğu bir ürün tüketmek için Kırklareli peynir satış noktamıza gelmeniz yeterli olacaktır.

Kırklareli’nin tadına doyulmaz peynirlerine ulaşmanız artık çok kolay. Çiftlik Kasap & Şarküteri olarak hem kendi üretimimiz doğal peynirleri hem de ilimizde üretilen peynir çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Tüm et ve şarküteri ürünlerine bizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0288 212 41 00

Çiftlik Kasap & Şarküteri
Çiftlik Kasap & Şarküteri